top of page

ואוו נראה מדהים, אפשר פרטים??

ההודעה נשלחה בהצלחה

סדנאות וימי צוות 

יום צוות מהנה, מגבש, משחרר מתחים ומעצים את חברי הצוות. 

התקשורת המיוחדת מול הסוסים לצד האווירה הטובה והמשחררת במקום,

מייצרות זמן קסום ואיכותי. זמן איכות בלתי נשכח!

 

בחווה, אנו בונים יום צוות המותאם במיוחד עבורכם. 

אנו מגישים ארוחות קלות/חמות, ומפעילים גורמים נוספים להעשרת הפעילות, כגון- נהיגה עצמאית ברייזרים, סדנאות odt שונות ומגוונות, קורס בישול בירה ועוד. 

יום גיבוש בחוות סוסים

שוק ימי הגיבוש מוצף באין ספור אפשרויות, ואין ספק שזה מקשה על מנהלי הרווחה, ומארגני ימי הצוות לעשות את עבודתם. גם למצוא משהו מעניין, חוויתי ומהנה, אך לא פחות חשוב מכך, למצוא פעילות שתותיר השראה עבור המשתתפים. שלא יהיה סתם עוד משהו, שישכחו מהר ולא ינצרו איתם חוויה מיוחדת במינה שתלווה אותם לתמיד. ככל שחולפות השנים, נהיה קשה יותר ומאתגר יותר למצוא כזו אפשרות. 

אנו שמחים להציג בפניכם פעילות שהיא כל אלו יחד. 

כיף אמיתי, עם ערך מוסף. גיבוש והנאה, לצד השראה וזכרון עמוק ומשהו שונה שהמשתתפים עוד לא ראו אף פעם.

סדנת 

odt

 "הלוחשים לסוסים"- 

בסדנה מיוחדת במינה, יעברו המשתתפים, תחת ידו המיומנת של אלקנה סולימן, מנהל החווה, הדרכה בה ילמדו את יסודות הלחישה לסוסים. 

אחד הדברים החשובים שהסוסים מלמדים אותנו, בעזרת תיווך נכון, הוא העובדה שאת הפנימיות שלנו לא ניתן באמת לטשטש, והסוסים מוכיחים כל פעם מחדש, שיש משמעות עצומה לתנועות הגוף שלנו.. בסדנה המיוחדת הזו, נבוא בקרבתם של הסוסים ונתנסה מקרוב בתקשורת המיוחדת עם הסוסים, שבסופו של דבר משקפת את עצמנו, מצד אחד בכנות מוחלטת (סוסים לא משקרים ) ומצד שני בקבלה ובאהבה, כפי שרק סוסים יכולים להעניק. 

?למי זה מתאים

או ! טוב ששאלתם. הסדנה הזו יכולה להתאים למבוגרים או לנוער, כפעילות ביום גיבוש או כפעילות עבור תיירים מכל מקום בעולם. אנו מעבירים את הפעילות הזו  באנגלית, עברית, צרפתית או ערבית.

הפעילות  היא כזו שיכולה להתאים לכל אדם באשר הוא, כולל נשים בהריון שאין יכולות לרכב על סוסים, לתיירים, או למקומיים, למי שבא רק להנות ולקבל ערך מוסף, ולמי שמחפש הסתכלות שונה והשראתית לחיים. 

מה עושים בפעילות הזו?? 

הפעילות מתחילה בהיכרות עם החווה וסיפורה המיוחד, כחווה משפחתית בכל רמ"ח איבריה, על הגליליות והישראליות ועל סיפור הקמתה מאפס עד למקום בו היא נמצאת כעת. 

לאחר ההיכרות הקצרה נתחיל בהדגמה קצרה אך מרתקת של לחישה על סוסים במיטבה, על ידי אלקנה סולימן מנהל החווה שחי, ונושם סוסים בכל נשימה שלו. 

לאחר ההדגמה נוכל להתחיל בעבודה עם הסוסים בתוך המגרש. ההתנסות היא מעשית ומובילה להבנות שונות, על מנהיגות, עוצמה פנימית, ואהבה ללא גבולות. הסוסים בדרכם המיוחדת מאשרים מבט פנימה אל תוך האני הפנימי של כל אחד ואחד.  

אלקנה סולימן מנהל חוות צעד בשניים

אלקנה סולימן, הלוחש לסוסים. צילום : סיגל הראל

על הלחישה לסוסים - הורסמנשיפ

מה זה בכלל לחישה לסוסים?? איך אנחנו שמחים כשאנשים  שואלים את זה.

לחישה לסוסים, או הורסמנשיפ, היא אסכולה מיוחדת של תקשורת עם סוסים המתבססת על שפת הגוף של האדם מול שפת הגוף של הסוס. 

שימו לב למילה הורסמנשיפ ממה היא מורכבת : 

 horse-man-ship 

שהיא התקשורת הייחודית הזו. אומנות ההבנה בין האדם לבין הסוס.

בעזרת הלחישה לסוסים מקבלים מתנה יחודית. הסתכלות חדשה פנימה, השראה ומראה  מדוייקת שמאפשרת לנו התבוננות על מה שאנחנו משדרים כלפי חוץ מצד אחד, אך מצד שני מאפשרת גם תמונה נקיה מכל "הצגה" הישר מתוך הלב, הפנים האמתיות שלנו. 

18-7-18-3822.jpg

מנפש הסוס, הישר ללב האדם. בדברים באותה שפה

וזה הכל?  רק הפעילות הזו?

אנחנו בחוות צעד בשניים מארגנים ימי גיבוש מלאים מא' ועד ת' ומאפשרים מגוון רחב של פעילויות באזור הגליל המערבי. 

כמובן שניתן להסתפק בפעילות הזו ולהמשיך הלאה, אך חשוב לנו שתדעו שאנחנו פה כדי לתת מענה עבור כל אפשרות שתרצו, בין אם זו פעילות הסוסים בלבד ובין אם זו פעילות יומית, הכוללת ארוחות ופינוקים ומגוון פעילויות מעניינות. 

<< ואוו, נשמע מדהים. אשמח לעוד פרטים

בואו לחוות איתנו חוויה מופלאה, שונה, מרתקת ובעלת יכולת להעניק כלכך הרבה לכם ולמשתתפי החוויה. 

bottom of page